Zapowiedź - Pirates Of The Caribbean: The Legend Of Jack Sparrow
SS-NG #33 wakacje 2005
16


Juliusz "Duress" Makarewicz
PRODUCENT: 7 Studios  WYDAWCA: Bethesda Softworks  GATUNEK: TPP  WWW
    PIRATES OF THE CARIBBEAN: THE LEGEND OF JACK SPARROW to nadchodzący wielkimi krokami tytuł ze stajni Bethesda, bazujący na hicie kinowym „Piraci z Karaibów”. W przeciwieństwie do poprzedniej produkcji firmy, która przypominała SID MEIER’S PIRATES!, THE LEGEND OF JACK SPARROW będzie trójwymiarową grą akcji, wykorzystującą system TPP. Gracz będzie miał możliwość wcielenia się w postać Jack’a Sparrow’a lub Will’a Turner’a, którego w filmie grał Orlando Bloom.
Najważniejszą częścią gry będą walki na szpady, które będą się odbywały w najróżniejszych miejscach Karaibów. Niektóre pojedynki odbędą się na ulicach, oświetlonego pochodniami miasta. Inne na statkach, podczas abordaży. Jack lub Will będą stawiać czoła dziesiątkom przeciwników. Ich parady i cięcia, będą łączone combo, dzięki czemu sztuka fechtunku straci na swojej gracji ale zyska na efektowności. Poza szpadą, rapierem lub pałaszem, główni bohaterowie będą używali w bojach również wszystkich elementów otoczenia, takich jak zwisające spod sufitu liny.Poza tym, że będzie to typowa gra akcji nie zabraknie w niej elementów zaczerpniętych z innych rodzajów gier. W tym miejscu chodzi o RPG. Wraz z rozwojem akcji, główni bohaterowie przyswoją nowe ruchy, ich parady będą szybsze, zadawane ciosy- efektywniejsze. Innymi sowy- prowadzona przez gracza postać będzie się stale rozwijała.
W czasie rozgrywki nie zabraknie humorystycznych scenek przerywnikowych, jak również zagadek, które trzeba będzie rozwiązać podczas zadania.PIRATES OF THE CARIBBEAN: THE LEGEND OF JACK SPARROW będzie ciekawym produktem. Zapewni fanom Hack ‘n’ Slash’ów wiele godzin świetnej rozrywki. Gra ma pojawić się pod koniec tego roku na PC, Xbox i PS2.Zdjęć z THE LEGEND OF JACK SPARROW jeszcze nie ma. Te zaprezentowane przy artykule pochodzą ze starszej produkcji firmy 7 studios.
Zapowiedź - Pirates Of The Caribbean: The Legend Of Jack Sparrow
SS-NG #33 wakacje 2005
16