Gra w Tysiąca - Partyjka przed wakacyjną przerwą...
SS-NG #33 wakacje 2005
1


REDAKCJA
    Już większość redakcji udała się na zasłużony (lub nie) odpoczynek, tak więc przy stole zostało tylko paru niedobitków, którzy jeszcze mają swoje do zrobienia...Zapraszamy na kolejną partyjkę Gry w Tysiąca.
    mmxY2k

Jak to ktoś, słynny i mądry zarazem, rzekł kiedyś : „ wszystko dąży do równowagi ”. Każda zaistniała w naszym życiu sytuacja, ma gdzieś w przyszłości, bliższej lub dalszej, zdarzenie pod jakimś względem, całkowicie dla niej odwrotne. Upraszczając to niemiłosiernie, można by rzec, że każde jeden ma swoje minus jeden. Więc jeśli zdarzy się Wam, drodzy czytelnicy, coś miłego i nieoczekiwanego zarazem, na przykład znajdziecie na ulicy stówę. Nie cieszcie się zbyt pochopnie, bo prędzej czy później Wasza życiowa jedynka będzie musiała znaleźć swoją minus jedynkę, a to może zaboleć. Cóż więc nam pozostaje spytacie ??? Mieć nadzieję, że także owa minus jedynka ma gdzieś tam w przyszłości swój dodatni odpowiednik. Pisał do Was, jak zwykle Wasz mmx o poranku.
PS. Jeśli ktoś po przeczytaniu powyższego tekstu odniósł wrażenie, że autor za dużo naoglądał się „ Northern Exposure ” to pewnie ma racje. Śpieszę jednak poinformować, że terapia odwykowa idzie całkiem dobrze, a pacjent ma się coraz lepiej.


    DRIZIT

Na dworze coraz cieplej, wszędzie coraz mniej obowiązków, teraz już tylko ostatnie szlify numeru i czas na mały odpoczynek po tym ciężkim roku. Hehe, przychodzi taki moment że nawet od SS-NG trzeba sobie już odpocząć, żeby znów trzeźwo i bez przymusu spojrzeć na to wszystko, nabrać dystansu, coś przedyskutować, coś zmienić, komuś podziękować. Tak…właśnie tak wygląda mój odpoczynek od SS-NG ;)
Zupełnie prywatnie to chce w końcu zdać prawo jazdy, zrobić trochę porządku w życiu, spędzić wakacje z moją kochaną dziewczyna i spotkać się z kumplami z redakcji. Pełnia szczęścia ;] Życzę miłych wakacji, trzymajcie się.


    Veeroos

Nareszcie wakacje... W sumie mam je cały czas od kiedy przestałem chodzić do szkoły, zmienia się tylko pogoda ;] Jakiś czas temu będąc u AsCoT'a w Wawie huralnie oznajmiliśmy brak wspomnianego wcześniej obowiązku naszym uczęszczającym jeszcze do tego przybytku redaktorom ze Szczytna, co wprawiło ich w lekką zazdrość i uaktywniło ciąg pewnych zachowań, które przejawiają się także dziś, szczególnie w przypadku jednej osoby, stale powtarzającej "Ah, jak ten Veeroos ma dobrze" :D Jakiś czas temu byłem na małym urlopie od zina, wróciłem na chwilę i znów historia się powtarza, a to z powodu małych kłopotów ze zdrowiem :/ No nic, będzie dobrze, wszystko co złe prowadzi do dobrego - moje motto, które często mi bardzo pomaga przetrwać najgorsze chwile. Żegnam Was na czas nieokreślony, OW poprowadzi kYuba, a ja postaram się, by robił to dobrze :) Ok, trzymajcie się ciepło! DZISIEJSZY HIT: Jane Doe - Dominiqe.


    Keiran

Sesja sie skończyła. Niestety nie do końca pomyślnie, no ale na szczęście są już wakacje. Może nie do końca, bo czeka mnie jeszcze wrzesień, ale to za dwa miesiące, więc kto by się przejmował. Wydaje mi się, że pomimo sesji i innych komplikacji nowy numer będzie dla was bardzo ciekawy, mamy parę ciekawych gierek i innych artykułów. Wybija się oczywiście GTA San Andreas w które teraz gram ponownie po wcześniejszej zabawie na PS2. Poza tym hitem jest jeszcze parę innych ciekawych gierek, ale o tym przekonacie się sami. Za pomoc moralną jak zwyklę gorące buziaki dla mojej Anuni:*:*:*


    Emill

W momencie gdy czytacie te słowa albo kręcę się gdzieś po mieście z pewną uroczą blondi o bardzo popularnym w redakcji imieniu, albo pocę się nad egzaminem wstępnym na politologię w Uniwersytecie Śląskim (proszę trzymać kciukersy we wtorek, 5 lipca od 9:00 rano, wszelkie modlitwy i ofiary przebłagalne także mile widziane). A potem to już tylko wakacje... w sumie prawie 2 miesiące spokoju od pisania, byczenie się na słoneczku na „zadupiu gdzie jedyną rzeczą z procesorem jest komórka” © and all rights reserved to LooZ^... ej, kto powiedział, że wakacje to przyjemność i frajda? Ja chcę już wrzesień, mnóstwo pracy, godzin spędzonych przy kompie (aczkolwiek niekoniecznie tyle co do tej pory)... powiedzmy to głośno, choć to niepopularne stwierdzenie – wakacje sux!! :P A pomyśleć, że jeszcze niedawno człowiek chciał, żeby było co najmniej pół na pół wakacji i nauki – ale wtedy byłem młody i głupi, teraz jestem już tylko młody. ;) Aha, nie wierzcie tym, którzy twierdzą, że konsole nie nadają się do FPP-ów, na własnej skórze przekonałem się, że to nie prawda.


    TomisH

Dzisiejszy tysiąc sponsoruje słowo: „wakacje”. Trzeci rok z głowy i jak pomyślę, że do końca studiów mam tylko dwa egzaminy to serce rośnie. Czas pobiegać po mieście i poszukać roboty. Wirtualnie oczywiście – w końcu GTA: San Andreas wylądowało w czytniku mojej konsoli. Gra jest wielka (dosłownie) oraz zdecydowanie najlepsza z całej serii. Wypadałoby tylko rozstrzelać programistów za umiejscowienie rozglądania się na boki w wozie pod czarnym i białym – masakra na „balonie”. A co w przyszłości? Obawiam się, że jeszcze tylko Half-Life 2 i nowy Far Cry, a potem przesiadka na x360 ;] Pozdrawiam redakcyjną PR – Beatkę, w końcu gdyby nie ona to nie mielibyśmy w co grać.


    Gregorious

W końcu wakacje! Czas wolny od nauki, który można bez wyrzutów sumienia poświęcić bardziej przyjemnym zajęciom (kto mówi, że lubi naukę niech idzie się leczyć). W pamięci jeszcze obrazy sesji letniej, ale to już przeszłość. Przede mną dwa miesiące wypełnione bezstresowym życiem. Szkoda, że nie trzy, ale jak każdy patriota stawię się na kampanię wrześniową. Do tego czasu będę sobie spokojnie dreptał miedzy kompem a konsolą. Tyle zaległości w ciągu roku się narobiło, że nie wiem czy starczy czasu na nadrobienie, bo pogoda ładna, a człowiek potrzebuje słońca. Może i zachodzące słoneczko w GTA San Andreas jest wypasione, to jednak nie ma to jak prawdziwe powietrze. Nie zapomnijcie o tym. Opalenizna od monitora jest o wiele słabsza niż ta prawdziwa. Wakacje, to też czas naszej małej rocznicy. SS-NG ma już (a może tylko) 3 lata. Wiele się w tym czasie wydarzyło i zapewne wiele jeszcze zdarzy. Bądźmy dobrej myśli i trzymajcie kciuki, co byście jeszcze nie raz o nas usłyszeli. I prawie 1000.
Gra w Tysiąca - Partyjka przed wakacyjną przerwą...
SS-NG #33 wakacje 2005
1